Nabídka práce > Nabídkový specialista – OBJ2071

Nabídkový specialista – OBJ2071

Náplň práce

- zpracování kalkulačních podkladů pro cenové nabídky a tvorbu cen
- komunikace s dodavatelem v oblasti zpracování nabídek na nástroje a zařízení
- provádění operativních změn a kalkulací dle vývoje nákladů
- vedení procesu změn

Požadavky

- minimálně SŠ s maturitou technického směru
- zkušenosti s tvorbou nabídkových kalkulací ve výrobní společnosti
- znalost AJ na komunikativní úrovni
- orientace ve výkresové dokumentaci
- dobrá znalost Microsoft Office (Word, Excel)
- znalost programu SAP výhodou
- schopnost týmové práce
- samostatnost, pečlivost, rozhodnost
- časová flexibilita

Nabízíme

- perspektivní práce s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu
- jazykové kurzy
- 25 dní dovolené
- zaměstnanecké benefity (stravenky, kantýna a automaty na pracovišti,…)
- po zkušební době další benefity
- lokalita: okres Louny

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: 25 . - 35. 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek