Nabídka práce > Projektant elektro – OBJ529

Projektant elektro – OBJ529

Náplň práce

- zodpovědnost za technickou stránku a funkčnost instalovaných elektroinstalací
- starostlivost o bezproblémový chod výrobních strojů
- kontrola nastavení strojů
- spolupráce na nových projektech – aktivní komunikace se zákazníky v NJ/AJ
- práce v programu E-plan electric, AutoCAD, ECSCAD, ELCAD

Požadavky

- SŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru
- aktivní znalost NJ, nebo znalost AJ a NJ na základní úrovni (čtení technické dokumentace)
- výborná znalost MS Office, AutoCAD
- dobrá orientace v technické dokumentaci
- schopnost týmové spolupráce
- časová flexibilita a ochota cestovat

Nabízíme

- bonusy a prémie
- mobilní telefon a notebook
- příspěvek na penzijní a životní připojištění
- 25 dní dovolené
- vzdělávací kurzy a školení
- místo pracoviště Praha

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Elektrotechnické profese, Informační technologie, Technické profese,
  • Plat: 30.000 - 40.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek