Nabídka práce > Programátor C# - OBJ35

Programátor C# - OBJ35

Náplň práce

-samostatně vykonávaná činnost v oblasti analýzy, návrhu a programování Výrobních informačních systémů (MES) a jejich uvádění do provozu. Systémy MES jsou určeny především pro implementaci ve výrobních závodech v oblasti chemie, life science (farmacie, biotechnologie, zdravotnické prostředky, kosmetika, veterinární léčiva, apod.) a potravinářství, takže nezbytným faktorem je též pochopení konkrétních technologických procesů a úzká spolupráce se zaměstnanci koncového zákazníka. Díky těsné sepjatosti s výrobním procesem je též často třeba řešit úlohy související s aplikací čárových kódů/RFID, komunikace s externími přístroji či systémy, implementace WiFi sítí, sběrem a zpracováním procesních dat, apod. Kromě vlastní analýzy a programování zajišťuje pracovník též tvorbu příslušné projektové a implementační dokumentace
-vývoj aplikačního SW pro Výrobní informační systémy
-implementace a uvádění systémů do provozu
-analýza a návrh dílčích modulů systémů
-tvorba a řízení projektové dokumentace
-technické řízení projektů (u menších zakázek)

Požadavky

-SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na Automatizační techniku
-aktivní znalost německého nebo anglického jazyka
-výhodou 2-3 roky praxe s programováním a implementací informačních systémů
-perspektivním absolventům nabízíme kompletní zaškolení, pozice je vhodná i pro juniorní uchazeče
-znalost programování na platformě .NET (Win Forms, ASP.NET, apod.)
-znalost jazyků C#, SQL, Java script, apod.
-znalost návrhů relačních databází
-100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat
-schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně
-řidičský průkaz skupiny B
-výhodou jsou zkušenosti s vývojem a implementací systémů PIMS/MES/OEE/LIMS, apod. • Výhodou jsou zkušenosti se software Wonderware, OSI, GE či AspenTech
-výhodou jsou zkušenosti v oblasti čárových kódů, WiFi sítí, komunikace zařízení, apod.

Nabízíme

-roční výkonové prémie
-25 dní dovolené
-příspěvek zaměstnavatele na stravování
-příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
-notebook, případně mobilní telefon
-jazykové kurzy
-perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
-prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst
-pracoviště Brno

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek