Nabídka práce > Sales Support with German – International Hotel Business

Sales Support with German – International Hotel Business

Náplň práce

Máte rádi multikulturní prostředí, příjemné kanceláře a dynamický „flow“ mezi lidmi, kteří pracují s elánem a vizí? Mluvíte plynně německy a nebojíte se zvednout telefon? Je Vám oblast cestovního ruchu blízká a rádi byste do firmy, která cestováním žije a dýchá?
Přijďte si s námi popovídat a zjistěte, zda se hodíte do party našemu klientovi, americké společnosti, která je zároveň největší cestovní agenturou na světě. Zaměstnává přes 10 000 lidí v moderních, luxusních Share Service Centrech po celém světě. Pyšní se především oblíbenosti mezi „multilanguage people“, krásnými prostory a zajímavými benefity v oblasti, ve které je aktivní. Umějí kvalitně pracovat, ale také si užít spoustu zábavy!
V současné chvíli otevírá nové „multilanguage“ oddělení a hledá kandidáty na pozice Sales Support with German. Pozice je vhodná jak pro juniorní tak seniorní kandidáty.

Vaší činností bude:

•pozorně sledovat produkty u již nasmlouvaných partnerů společnosti a zajišťovat jejich konkurence schopnost (neděláte akvizice)
•využívat tréninkem získané znalosti a Vaši kreativitu; hledat a nacházet vhodná řešení a doporučení pro konkrétní hotel, jak se lépe prezentovat na stránkách, zajišťovat propagační materiály a přístupy na lepší prodejní kanály
• radit klientům, prezentovat a doporučovat nové produkty, které může zákazník využít na zvýšení svého obratu
• úzce spolupracovat s marketingovým oddělením, diskutovat ohledně lepší možnosti prodejů, atraktivnosti produktů apod.

Ideální kandidát:

• je schopen využívat na denní bázi jazyky, které ovládá (v současné chvíli hledáme německý jazyk)
• mluví velmi dobře anglicky (úroveň B2 je dostačující)
• má zkušenosti z hotelového prostředí (Concierge, sales, key account…)
• vyhovuje mu multikulturní prostředí, práce v týmech, kde pracují převážně cizinci
• je přátelský, usměvavý – prostě „open and friendly“ chce začít kariéru v mezinárodním prostředí, s možností rychlého růstu a relokace v rámci celého světa
• má již nějakou pracovní zkušenost (může být dlouhodobá brigáda při studiu apod.)
• zkušenosti z nadnárodního prostředí nebo hotelových řetězců jsou velkou výhodou!!
Bližší informace o přesné náplni práce Vám rádi upřesníme na osobní schůzce.

Nabízíme:

• denní využití jazyků, vytříbení komunikačních dovedností
• mezinárodní a energické prostředí, skvělý tým lidí z celého světa
• kariérní růst směrem nahoru ale i „do stran“, možnost relokace
• platové ohodnocení dle zkušeností od 40 000Kč + široká škála nadstandardních benefitů (příspěvky na sport, kulturu, soukromá zdravotní péče, roční opencard, slevy na služby společnosti – vhodné zejména pro ty, kdo rádi cestují po celém světě; apod.)

Nástup: IHNED!

Informace o pozici

  • JOBSTART s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek