Nabídka práce > ÚČETNÍ senior - procesy

ÚČETNÍ senior - procesy

Náplň práce

Máte kvalitní účetní praxi min. 2-4 roky? Zajímáte se o komplexní finance a nastavování procesů? Domluvíte se komunikativně anglicky? Úspěšná, původem česká společnost v oblasti financování, přijme do svého týmu vhodného kandidáta na nově otevřenou pozici:

Kromě klasických účetních aktivit (cca 60% času) bude kandidát hlavně spolupracovat na projektu implementace nového podnikového systému

• Zpracování a kontrola účetních operací dle CAS
• zpracování účetní závěrky
• příprava podkladů pro dane, interní a externí audit
• Sběr informací a dat z různých oddělení z pohledu účetnictví
• Nastavování procesů pro nový systém
• Příprava a zpracování účetních dat pro nový systém
• Aktivní kooperace s dalšími členy implementačního týmu

Požadavky:
• SŠ/VŠ ekonomického směru
• Praxe se zpracováním účetnictví
• velkou výhodou je zkušenost s implementací IS
• Samostatnost, dobrá komunikace, organizační schopnosti, orientace na detail
• Znalost AJ na komunikativní úrovní úrovni B2 - prezentace práce, emaily, telefon

Nabízíme:
• Smlouvu na dobu neurčitou
• Zajímavé a stabilní zaměstnání v etablované společnosti
• Projekty přesahující klasické účetnictví
• Nástup možný ihned, pracoviště Praha 5

V případě zájmu nám prosím pošlete Váš životopis v českém a anglickém jazyce. Na osobní informativní schůzce probereme Vaše požadavky a připravíme Vás na pohovor tak, abyste uspěli.

Informace o pozici

  • JOBSTART s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek