Nabídka práce > HR Generalista

HR Generalista

Náplň práce

Máš už první zkušenost v oblasti HR? Hledáš firmu, která je známá a stabilní, ale vznikla na rodinných hodnotách a taky si je udržuje? Do you speak English and drive a car?

V tom případě se u nás určitě ukaž, rádi si s Tebou popovídáme, co všechno Ti firma může nabídnout. A že toho není málo!

Do malého teamu v širším centru Prahy hledáme posilu na pozici HR GENERALISTA. Práce je to rozmanitá a hodně se při ní naučíš.

Tvými úkoly bude třeba:

- Administrativa kolem zpracování údajů kolegů a kolegyň, kteří jsou ve firmě noví nebo naopak, odcházejí
- Příprava pracoviště a všech náležitostí pro nové kolegy, a to v spolupráci s manažery
- Příprava podkladů pro zpracování mezd aj.
- Aktivní zpravování všeho, co spadá pod kompetence HR (firemní benefity, zdravotní péče, reporty a podklady pro externí organizace atd.)
- ALE TAKÉ spolupráce na tvorbě firemního časopisu.

Tak co, zní to zajímavě?

Od Tebe potřebujeme:

- Velmi dobrou angličtinu
- Chuť učit se, co ještě neumíš
- Alespoň krátkou praxi na obdobní HR pozici (6-18 měsíců)
- Excelentní komunikační schopnosti pro komunikaci jak v rámci firmy, tak i s externími partnery
- Zdravý selský rozum, který Ti napoví, co kdy upřednostnit, udělat nebo říct

Hledáme pohodového parťáka/parťačku do malého týmu, který/-á ví, co je to dotáhnout věci do konce a na kterého je absolutní spoleh.

Na druhou stranu nabízíme:

- Práci v malém týmu, budeš se cítit jako doma
- 5 týdnů dovolené hned od nástupu, nemusíš čekat rok, dva nebo i víc
- Příspěvek na stravování, volnočasové aktivity, penzijní připojištění,….
- 2x do měsíce můžeš pracovat z pohodlí domova
- Samozřejmě si firemní produkty můžeš pořídit za velmi dobrou cenu (bude se hodit na každou párty, rodinnou akci nebo jako dárek!!!)
- Důraz se klade i na profesionální a osobní rozvoj – zaměstnanci firmy mají možnost účastnit se externích tréninků, školení, stáží, ale také výletů – prostě všeho, co z firmy dělá profesionální, ale také soudržně a kolegiálně fungující místo

Zašli nám své CV a zjisti spolu s námi, jestli je to místo pro Tebe!

Informace o pozici

  • JOBSTART s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Požadované jazyky: velmi dobrý AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek