Nabídka práce > Disponent logistiky

Disponent logistiky

Náplň práce

- Příjem odvolávek, plánování a řízení zakázek pro sériovou výrobu
- Zajištění dostatečného množství materiálu pro výrobu
- Sledování a řízení skladových zásob
- Plánování výroby
- Zabezpečení dispozice hotových výrobků, objednávání dopravy u externích firem
- Komunikace se zákazníkem
- Reporting

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxe v oblasti logistiky min. 1 rok podmínkou
- Komunikativní znalost NJ podmínkou, případně dobrá AJ a alespoň mírná NJ
- Znalost práce na PC (Microsoft Office)
- Zodpovědnost, organizační a komunikační schopnosti, aktivní přístup

Nabízíme

- Uplatnění v perspektivní výrobní společnosti
- Dobré platové ohodnocení s vizí dalšího nárůstu
- 13. plat (vyplacen ve dvou částech)
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvky na stravování

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tachovsko