Nabídka práce > Produktový manažer - OBJ2064

Produktový manažer - OBJ2064

Náplň práce

- zodpovědnost za prodejní výsledky svěřených komodit výrobků

- vzájemná komunikace mezi zákazníkem a obchodními zástupci společnosti (příjem objednávek, nabídek, řešení
detailů poptávek a zodpovězení tech. dotazů zákazníkům

- vedení obchodních jednání s německými dodavateli, ve kterých naplno uplatníte svůj obchodní a vyjednávací
talent

- pravidelně budete komunikovat s dodavateli, optimalizovat stav skladových zásob, vyhodnocovat – prodejní
výsledky svěřeného segmentu zboží

- vytváření prodejní strategie svěřených komodit včetně cenotvorby s cílem dosažení co nejlepších prodejních
výsledků

- podílení se na přípravě účinné marketingové podpory svých komodit a osobní spolupráce s reklamními
agenturami při tvorbě reklamy

- pečlivý průzkum trhu v rámci svých komodit a celkové hledání nových obchodních možností, cenotvorba

Požadavky

- min. SŠ vzdělání - technického směru, příp. praxi
- zkušeností s technickým zabezpečením (automatizační nebo regulační systémy)
- komunikativní znalost NJ nutností
- zkušenost s vedením obchodních jednání - dobré vyjednávací a obchodní dovednosti
- znalost provádění kalkulací a rozpočtů a orientace v základních ekonomických ukazatelích
- ochota cestovat do zahraničí
- zkušenosti s exportem v rámci Evropy

Nabízíme

- zajímavou práci s možností profesního a odborného růstu
- jednosměnný provoz
- možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti
- moderní pracovní prostředí, mladý dynamický kolektiv
- systém vzdělávání
- lokalita: oblast Dobříš

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Management, Marketing, média a reklama, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Německý jazyk
  • Plat: 30.000 - 50.000 Kč/měs.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Oblast - Dobříš