Nabídka práce > Lean Inženýr OBJ834

Lean Inženýr OBJ834

Náplň práce

- nastavování celofiremní kultury v Lean přístupu
- reporting a vedení zlepšovacích aktivit a projektů
- celofiremní podpora týmů, které vedou Lean projekty
- příprava prezentačních materiálů
- zavedení a řízení kontrolních grafů kritických výrobních faktorů
- řízení faktorů na dosažení výrobních výsledků, spolehlivosti výkonnosti, kapacit strojů a procesu

Požadavky

- min. SŠ vzdělání (strojírenské, ekonomické, kvalita)
- pokročilá znalost MS Excel
- komunikativní znalost Aj
- znalost Lean metodik v automotive min. 1 rok praxe (PDCA, TPM, Gemba,Kaizen, 5S, VSM)
- dokázat zaujmout, přesvědčit - najít kompromis
- chuť zlepšovat, aktivní přístup, komunikativnost

Nabízíme

- perspektivní práce s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu
- jazykové a odborné kurzy
- 25 dní dovolené a 5 dní osobního volna
- příspěvek na dopravu
- jednosměnný v moderním pracovním prostředí
- zaměstnanecké benefity (stravenky, kantýna a automaty na pracovišti,…)
- po zkušební době další benefity
- lokalita: oblast Louny

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: 25. - 60. 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Louny