Nabídka práce > Tester a Programátor JavaScript, C#, C++ nebo JAVA – OBJ177

Tester a Programátor JavaScript, C#, C++ nebo JAVA – OBJ177

Náplň práce

- analýza požadavků procesů a potřeb
- návrh schematických diagramů částí informačních systémů a jejich celků
- zpracování datových struktur, nadefinovaných rozhraní a důležitých výkonnostních testů
- vedení technické dokumentace
- automatizované testování webových aplikací

Požadavky

- znalost jazyka JavaScript, C#, C++ nebo JAVA
- čtení a psaní kódu aspoň z jednoho jazyku
- zkušenosti s programováním webu
- mírně pokročilá znalost angličtiny (technická)
- samostatnost, pečlivost a svědomitost
- chuť se učit novým věcem
- hledáme seniora i juniora

Nabízíme

- 13. a 14. plat v rámci podílu na zisku
- velmi různorodou a zajímavou práci
- klouzavá pracovní doba
- zajímavé pracovní prostředí v menším kolektivu
- firemní vzdělávání (angličtina, španělština….)
- Pracoviště Praha

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: 30.-50. 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha