Nabídka práce > Produktový manažer – OBJ2049

Produktový manažer – OBJ2049

Náplň práce

- zodpovědnost za technickou realizaci nových projektů až po předání výrobnímu úseku
- specifikace a implementace výrobní technologie
- komunikace se zákazníky ve světě
- navrhování nových řešení
- vedení týmu, jejich motivace a hodnocení
- komunikace napříč firmou s dalšími odděleními při řešení požadavků klienta
- sledování a vyhodnocování logistických KPI´s
- tvorba prezentací pro zákazníky
- účast na školeních, poradách a návštěvách zákazníka
- reportování

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- znalost oboru logistiky
- zkušenost s automotive prostředím
- zkušenosti se zaváděním nových projektů výhodou
- výborná znalost NJ podmínkou
- znalost s některým z ERP systémů
- flexibilita, samostatnost
- rozhodná osobnost
- ŘP sk. B

Nabízíme

- perspektivní práce s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu
- jazykové kurzy
- zázemí nadnárodní společnosti
- zaměstnanecké benefity (závodní stravování, motivační benefity, dovolená navíc, příspěvky na dojíždění a další)
- po zkušební době další benefity

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Management, Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 40. - 50. 000 ,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Rokycany