Nabídka práce > Řidič VZV OBJ409

Řidič VZV OBJ409

Náplň práce

- fyzický příjem materiálových zásob a kontrola správnosti dodávky
- příjem, evidence a uskladnění dodaného materiálu
- vyskladňuje zadaný materiál na základě přijatých požadavků ve spolupráci s plánovačem
- inventury zásob v pravidelných intervalech
- kontrola správnosti identifikace všech uskladněných položek průběžně
- práce ve 3-směnném provozu
- skenování – práce se čtečkou

Požadavky

- SOU
- zkušenosti s VZV
- zkušenosti s prací ve skladu
- samostatnost, pečlivost, týmového ducha, zodpovědnost, pracovitost
- základní znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)

Nabízíme

- moderně vybavené zázemí mezinárodní stabilní společnosti
- možnost kariérního a odborného růstu
- bezplatná autobusová doprava firemním autobusem
- bonusy
- příspěvek na stravování, penzijní připojištění, sport,…
- pracoviště oblast Vysoké Mýto

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Logistika a doprava, Strojírenství,
  • Plat: 18.-28. 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Vysoké Mýto