Nabídka práce > Projektový inženýr – OBJ1084

Projektový inženýr – OBJ1084

Náplň práce

- kompletní zajištění náběhu nových projektů do sériové výroby
- řízení celé zakázky po převzetí až do prodeje
- monitoring, celkové zpracování a řízení plánu projektu
- zajištění zdrojů pro chod projektu
- zodpovědnost za dodržení stanovených termínů
- hodnocení dosažených cílů a celkový výsledek projektu
- řešení změnových požadavků
- kompletní péče o zákazníka
- řízení konstrukce, technologie, výroby, montáže
- zodpovědnost za vypracování nabídek a jejich realizace pro předání zákazníkovi
- zodpovědnost za finance pro přidělenou zakázku s ohledem na vytíženosti firmy a náklady firmy
- řízení projektu, zavádění projektu do sériové výroby

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického směru
- výborná orientace ve výkresové dokumentaci
- znalost CAD programů, FMEA
- komunikativní znalost AJ a/nebo NJ
- odolnost vůči stresu, týmový hráč
- min. 1 rok praxe na podobné pozici v automotive

Nabízíme

- perspektivní práce s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu
- jazykové kurzy
- zázemí nadnárodní společnosti
- zaměstnanecké benefity (závodní stravování, motivační benefity, dovolená navíc, příspěvky na dojíždění a další)
- po zkušební době další benefity
- lokalita: oblast Rokycany

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: 50. - 80. 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Rokycany