Nabídka práce > KFC Kačerov přijme kolegy na noční směny! (až 130,-/hodinu)

KFC Kačerov přijme kolegy na noční směny! (až 130,-/hodinu)

Náplň práce

- Záleží na tom, kterou pozici si vybereš. Chceme, aby ti práce u nás co nejvíce sedla.
- Na pozici pokladní bude tvým hlavním úkolem poskytnout našim hostům ten nejlepší zážitek z návštěvy restaurace, přímá komunikace s hosty a jejich obsluha
- Na pozici kuchaře budeš marinovat, obalovat a dále zpracovávat kuřecí speciality dle našeho originálního receptu
- Na Přípravě pokrmů budeš připravovat a kompletovat objednávky, které následovně servírujeme hostům

Požadavky

- Pracovat s radostí v týmu je pro tebe samozřejmostí
- Přijít o 5 minut dřív je pro tebe akorát, na čas je pozdě
- Chtít na sobě pracovat a zlepšovat se
- Mít dokončené základní vzdělání

Nabízíme

Jste člověk, který raději pracuje v nočních hodinách? Chcete mít přes den více času na svoje záležitosti? Chcete pracovat v kolektivu skvělých lidí?
Tak hledáme právě vás.

Naše provozovna KFC Kačerov přijme kolegy na plný nebo zkrácený úvazek na noční směny na pozici servis (příprava pokrmů), pokladna (obsluha hostů) nebo kuchyň (příprava masa).
Za noční směny získáte příplatek 10% a budete se moci věnovat svým záležitostem přes den.

Další informace

Pokud tě naše nabídka zaujala, ozvi se nám. Rádi tě uvidíme!

Informace o pozici

  • KFC
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství, Manuální a dělnické profese, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Bonusy/prémieManažerský motivační programSleva na firemní výrobky/službyVzdělávací kurzy, školeníObčerstvení na pracovišti
  • Místo pracoviště: Praha, Ke garážím 1557