Nabídka práce > Projektový inženýr (i pro absolventy) – OBJ1229

Projektový inženýr (i pro absolventy) – OBJ1229

Náplň práce

- kompletní vedení projektu
- řízení celé zakázky po převzetí až do prodeje
- monitoring, celkové zpracování a řízení plánu projektu
- zajištění zdrojů pro chod projektu
- zodpovědnost za dodržení stanovených termínů
- hodnocení dosažených cílů a celkový výsledek projektu
- řešení změnových požadavků
- kompletní péče o zákazníka
- řízení konstrukce, technologie, výroby, montáže
- zodpovědnost za vypracování nabídek a jejich realizace pro předání zákazníkovi
- zodpovědnost za finance pro přidělenou zakázku s ohledem na vytíženosti firmy a náklady firmy
- řízení projektu, zavádění projektu do sériové výroby

Požadavky

- SŠ nebo VŠ technického nebo elektro směru
- výborná orientace ve výkresové dokumentaci
- znalost CAD programů
- AJ aspoň na středně pokročilé úrovni

Nabízíme

- zajímavou práci s možností profesního a odborného růstu
- možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti
- moderní pracovní prostředí, mladý dynamický kolektiv
- systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů
- 25 dní dovolené, příspěvek na dopravu
- další bonusy (firemní stravování, cafeterii)
- lokalita: oblast Plzeň

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: 30.-50. 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň