Nabídka práce > Elektrotechnik – pro absolventy – OBJ588

Elektrotechnik – pro absolventy – OBJ588

Náplň práce

- provádění údržby a opravy strojů a zařízení
- realizace preventivní údržbářské práce dle plánu
- zajišťování dokumentace provedených prací
- koordinace informací napříč svěřené skupině osob

Požadavky

- min. SOU elektrotechnického oboru
- vyhláška č. 50/1978 (alespoň § 5)
- znalosti elektrických schémat a čtení výkresových dokumentací
- základní znalost řídicích systémů PLC výhodou
- časová flexibilita, spolehlivost, ochota se vzdělávat
- zájem o práci v údržbě

Nabízíme

- práce v rozvíjející se mezinárodní společnosti
- množství kurzů v rámci odborného a osobního vzdělání
- zaměstnanecké benefity a firemní bonusy
- osobní ohodnocení dle odvedené práce
- pracoviště oblast Most

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: 25 . - 35. 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Most