Nabídka práce > Junior účetní – vhodné pro absolventy – OBJ1850

Junior účetní – vhodné pro absolventy – OBJ1850

Náplň práce

- účtování došlých faktury a pokladny
- sledování stavu a pohybu na účtech
- příprava platebních příkazů
- spolupráce při uzávěrkách (měsíční a roční)
- příprava na zpracování DPH
- reportování nadřízenému

Požadavky

- SŠ vzdělání ekonomického směru
- znalost v účetních a daňových předpisech
- znalost práce s MS Office (MS Word, MS Excel,..)
- ŘP sk. B
- flexibilitu, pečlivost, ochotu učit se novým věcem, vytrvalost

Nabízíme

- perspektivní práce s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu
- jazykové kurzy
- zázemí nadnárodní společnosti
- zaměstnanecké benefity (závodní stravování, motivační benefity, dovolená navíc, příspěvky na dojíždění a další)
- po zkušební době další výhody
- lokalita: oblast Rokycany

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance,
  • Plat: 23. - 28. 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Rokycany