Nabídka práce > Servisní technik - OBJ362

Servisní technik - OBJ362

Náplň práce

- provádění instalace a oprav přímo u zákazníka
- řešení technických problémů
- poskytování informací servisního charakteru a poradenské služby zákazníkům
- pravidelné preventivní údržby a servisní prohlídky

Požadavky

- vzdělání v oboru elektro
- zkušenosti se servisem nebo s údržbou min. 2 roky
- NJ - komunikativně
- odborná způsobilost v elektronice - vyhlášku 50 §6
- ochota vzdělávat se v oboru vzduchotechniky
- vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, samostatnost
- ŘP sk. B, aktivní řidič
- uživatelská znalost práce na PC
- ochota cestovat – Německo, Rakousko, Česká Republika

Nabízíme

- zajímavou práci s možností profesního a odborného růstu
- osobní automobil, notebook, mobilní telefon
- možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti
- moderní pracovní prostředí, mladý dynamický kolektiv
- systém vzdělávání
- lokalita: oblast Příbram

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Elektrotechnické profese, Manuální a dělnické profese, Technické profese,
  • Požadované jazyky: Německý jazyk
  • Plat: 25 000 - 35 000Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Příbram