Nabídka práce > Procesní vedoucí – OBJ1919

Procesní vedoucí – OBJ1919

Náplň práce

- koordinace plánů a řízení výroby pro jednotlivá pracoviště.
- dohled nad průběhem oprav a poruch
- spolupráce s odd. logistiky a návrhy operativní varianty výroby dle požadavků zákazníka
- analýzy činnosti jednotlivých středisek
- zajištění vizualizace v rámci oblasti své působnosti
- analýzy víceoperací
- návrhy opatření ke zvyšování produktivity a snižování šrotace
- spolupráce na zavádění nových výrobků a technologií
- zajištění lidských a technických zdrojů ve výrobě pro náběh nových projektů

Požadavky

- SŠ / VŠ technického směru
- znalost PC - MS Office, SAP výhodou
- znalost výrobních systémů a metod
- zkušenosti na obdobné pozici, nejlépe v automotive
- znalost řízení výrobních procesů
- zkušenost s vedením a řízením většího týmu lidí
- znalost AJ nutností, NJ výhodou
- dobré komunikační schopnosti, flexibilita, samostatnost

Nabízíme

- zázemí nadnárodní společnosti
- motivující mzdové ohodnocení
- široký výběr zaměstnaneckých benefitů
- pracoviště okr. Nový Jičín

Další informace

Hledáme Procesního vedoucího s praxí na obdobné pozici – nejlépe v autmotive, znalostí výrobních metod a procesů a komunikativní znalostí AJ. Nabízíme výborné platové podmínky, zaměstnanecké benefity. Platové ohodnocení je 45 000 Kč. Místo pracoviště oblast Nového Jičína. Žirafa s.r.o.

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Management, Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: znalost AJ nutností, NJ výhodou
  • Plat: 45 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: oblast Nového Jičína