Nabídka práce > Controller ve výrobě - junior, senior. OBJ2046

Controller ve výrobě - junior, senior. OBJ2046

Náplň práce

- reporty
- plánování cash flow
- sledování nákladů, kalkulace a sazeb
- spolupráce na rozpočtu
- spolupráce s finančním oddělením
- aktualizace databází

Požadavky

- reporty

Nabízíme

- možnost profesního růstu v moderně vybavené společnosti mezinárodního charakteru
- bonusy, příspěvky na stravování, pojištění
- dopravu firemním autobusem zdarma
- pracoviště okr. Chrudim - oblast Vysokého Mýto
- práce na dobu neurčitou

Další informace

Hledáme controllera do výroby- možno i junior(min. 1 rok praxe, se znalostí AJ na pokročilé úrovni. Nabízíme práci na dobu neurčitou, dopravu do práce zdarma, bonusy a příspěvky. Platové ohodnocení je 25 000 – 35 000 Kč/měs. v oblasti Vysokého Mýta. Žirafa s.r.o.

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: anglický jazyk na pokročilejší úrovni
  • Plat: 25 000 – 35 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: oblast Vysokého Mýta