Nabídka práce > Obchodní zástupce – automotive OBJ – 1634

Obchodní zástupce – automotive OBJ – 1634

Náplň práce

- sledování trhu, analýzy – monitoring konkurence
- spolupráce s dalšími odděleními
- jednání se zákazníky
- akviziční činnost
- kontrola plnění plánů, reporty, aktualizace a kalkulace cen
- roční forecasty
- příprava měsíčních výhledů

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- praxi na obdobné pozici (zkušenost z obchodního oddělení)
- AJ komunikativně
- znalost práce na PC (MS OFFICE)
- komunikační schopnosti
- samostatnost
- ochota k cestování
- znalost SAP výhodou

Nabízíme

- práci v moderní společnosti s možností rozvoje a profesního růstu
- benefity (příspěvky, stravenky,)
- 25 dní dovolené
- možnost jazykových kurzů
- po zkušební době navýšení dalších benefitů
- pracoviště oblast Loun

Další informace

Hledáme kolegu do kolektivu v obchodním oddělení v automotive se zkušenostmi, ochotou cestovat, komunikativní znalostí AJ, samostatného a s výbornými komunikačními schopnostmi. Nabízíme možnost růstu, příspěvek na stravování, 25 dní dovolené a další bonusy. Platové ohodnocení je 30 - 40 000 Kč/měs. Místo výkonu práce oblast Louny. Žirafa s.r.o.

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ komunikativně
  • Plat: 30 000 – 40 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: oblast Loun