Nabídka práce > Elektrikář – OBJ410

Elektrikář – OBJ410

Náplň práce

- řešení havárií
- údržba
- zabezpečení spolehlivého chodu zařízení
- práce ve vícesměnném provozu
- účast na modernizaci

Požadavky

- SOU elektrotechnického směru
- vyhlášku 50/1978 Sb. §6
- znalost v oboru hydrauliky výhodou
- praxe výhodou, ne nutností

Nabízíme

- doprava firemním autobusem do práce – zdarma
- příspěvek na stravování, telefon, penzijní připojištění, sport
- roční bonus za splnění pracovního fondu
- odměny při pracovních a životních jubileích
- pracoviště okres Chrudim – oblast Vysoké Mýto
- práce na dobu neurčitou
- možnost kariérního růstu

Další informace

Hledáme elektrikáře do vícesměnného provozu. Požadujeme SOU elektrotechnického směru, platnou vyhlášku 50, výhodou je praxe, znalost hydrauliky a svářecí průkaz. Nabízíme možnost růstu, příspěvek na telefon, stravování, různé bonusy, bezplatnou autobusovou dopravu a další. Platové ohodnocení je 18 – 28 000 Kč/měs. v oblasti Vysokého Mýta. Žirafa.cz s.r.o.

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 24 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: přípěvek na stravování, možnost dopravy firemním autobusem, příspěvky
  • Místo pracoviště: oblast Vysokého Mýta