Nabídka práce > Industrial Manager

Industrial Manager

Náplň práce

vedení kolektivu výrobních operátorů a teamleaderů
motivace, kontrola a organizace týmu
dohled a odpovědnost za plnění výrobního plánu
řízení výroby, zajištění kvality výrobků dle požadavků zákazníka
zajištění dodržení výrobních cílů
sledování a reporting klíčových výkonnostních ukazatelů (KPI)
reporting nadřízeným
sbírání informací o výrobě, prezentace výsledků a řešení problémů TOP managementu
zlepšování interních procesů
kontrola zmetků, odpadu, víceprací a dodatečných prací
řešení nestandardních situací ve výrobě
podílení se na nových projektech

Požadavky

SŠ vzdělání v oboru elektrotechnika
praxe na obdobné pozici min. 5 let
zkušenosti s vedení týmu min. 200 lidí
organizační a plánovací dovednosti, adaptabilita, flexibilita, schopnost improvizace, zkušenosti s řešením problémů
komunikativní znalost AJ
pokročilá práce na PC – MS Word, MS Excel, PowerPoint, SAP (výhodou)
prokazatelné zkušenosti a znalosti v implementaci procesů údržby ve výrobní společnosti
znalost FMEA, SPA, Six Sigma, Kaizen,…
silnou osobnost se schopností zabezpečit firemní kulturu a výkon denních operací ve výrobě
ŘP sk. B

Nabízíme

perspektivní práce s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu
jazykové kurzy
25 dní dovolené
pružná pracovní doba
zaměstnanecké benefity (stravenky, kantýna a automaty na pracovišti, příspěvky,…)
po zkušební době další benefity
lokalita: okres Louny

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Management,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Plat: 80 000-130 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek