Nabídka práce > Vývojář testovacích zařízení

Vývojář testovacích zařízení

Náplň práce

- plánování a následná výroba testovacího zařízení (elektronika, programování SW)
- výběr a nákup zařízení užívaného při testování elektronických výrobků
- celková údržba testovacího zařízení
- neustálé vylepšování procesů testování
- spolupráce s vývojovým oddělením v Anglii

Požadavky

- odborná kvalifikace v elektronice nebo vývojářská praxe
- výborná znalost anglického jazyka
- praxe na obdobné pozici (zkušenost s navrhováním el. obvodů od schémat zapojení, návrh DPS a konstrukci po testování při instalaci)
- programování obslužného softwaru
- aktivní přístup

Výhody:
- znalost navrhování mikroprocesorových zařízení
- znalost programování v C/C#/Delphi
- zkušenost s výrobou elektroniky
- zkušenost s DFMEA, PFMEA and SPC.

Nabízíme

- zajímavé zaměstnání v mezinárodní společnosti s místem výkonu práce v Českých Budějovicích
- nástupní mzda od 40 000 Kč brutto/měsíc
- rozšiřování kvalifikace
- osobní rozvoj
- příspěvek na stravování
- 5 týdnů dovolené
- a další firemní benefity

Další informace

Více informací na tel. 723 537 713 nebo e-mail: info@job-and-travel.cz

Informace o pozici

  • Job and Travel s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Technické profese,
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk
  • Plat: od 40 000 Kč brutto/měsíc
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek