Nabídka práce > Burger King Brno Olympia hledá nadšené kolegy do svého týmu na plný či zkrácený úvazek!

Burger King Brno Olympia hledá nadšené kolegy do svého týmu na plný či zkrácený úvazek!

Náplň práce

Pracovník restauračního provozu.

Požadavky

- Pozitivní energii
- Odpovědnost
- Zaměření na zákazníka
- Chuť učit se novým věcem
- Časová flexibilita

Nabízíme

- Motivující finanční ohodnocení
- Smlouvu na dobu neurčitou
- Možnost růstu na MANAGERSKÉ pozice
- Příplatky za práci v noci 10%
- Příplatky za práci o víkendech 10%
- Příplatky za práci ve svátek 100%
- Zvýhodněné stravování
- TIPS (dýška do vaší kapsy)
- Pravidelný nárůst mzdy podle výkonu
- Týmové mimopracovní aktivity a párty
- Slevy na produkty ve všech našich značkách (Burgerking, KFC, Pizza Hut a Starbucks)

Další informace

Zaujala Vás naše nabídka?
Tak neváhejte a nečekejte ani minutu a stiskněte tlačítko "Odpovědět". Vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Ještě ten den Vás kontaktujeme a pozveme na osobní pohovor, který se uskuteční na naší pobočce.

Informace o pozici

  • Burger King CZ
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk výhodou, nikoliv podmínkou.
  • Plat: 20.000kč + spropitné
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: odměny za výsledky restaurace, spropitné, finanční odměna pro zaměstnance měsíce, příplatky za noční/víkendy/svátky, proplácení přesčasů, teambuildingové akce, slevy do našich značek
  • Vhodné pro: Zájemce o plný či zkrácený úvazek
  • Místo pracoviště: Burger King Brno Olympia