Nabídka práce > Manažer Kvality - OBJ1795

Manažer Kvality - OBJ1795

Náplň práce

-         řízení dodavatelské, zákaznické kvality a kvality ve výrobě
-         stanovení a vyhodnocení cílů kvality
-         řízení zákaznických reklamací, požadavků, spokojenost zákazníků
-         navrhování nápravních opatření
-         komunikace se zahraničními zákazníky
-         vedení inženýrů a techniků kvality
-         pravidelná komunikace s výrobou
-         řízení procesů APQP a PPAP
-         tvorba a revize dokumentů (kontrolní plány, FMEA)
-         koordinace a spoluúčast na zákaznických auditech, certifikacích
-         reporting vedení (sledování KPI´s, vyhodnocování)

Požadavky

-         technické vzdělání
-         praxe v oblasti kvality min. 3 roky v automotive
-         zkušenosti s vedením lidí, silná osobnost
-         komunikativní AJ
-         manažerské schopnosti (řešení problémů, organizační,…)
-         znalosti norem, metod a nástrojů jakosti
-         výborné prezentační a komunikační dovednosti
-         služební cesty

Nabízíme

-         zázemí stabilní společnosti
-         týden dovolené navíc
-         možnost využití cizích jazyků
-          osobní i profesní růst
-          roční prémie
-          sick days
-          moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi
-          motivující systém odměňování a benefitů
-          vzdělávací program a program rozvoje jazykových znalostí
-          příspěvek na stravování

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance, Kvalita a kontrola jakosti, Management,
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk
  • Plat: 50 - 80 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek