Nabídka práce > Plánovač výroby – OBJ1922

Plánovač výroby – OBJ1922

Náplň práce

- plánování/kontrola výrobního procesu a kapacit
- zabezpečení včasných dodávek materiálu pro potřeby výroby
- aktualizace výrobního plánu při změnách
- sledování plnění výrobních termínů
- navrhování opatření k efektivnějšímu využití zdrojů
- analýza výrobních prostojů
- celkový dohled nad výrobou
- úzká spolupráce s ostatními odděleními

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- předchozí praxe alespoň 1 rok na obdobné pozici, nebo v logistice
- AJ výhodou
- IT schopnosti - Microsoft Excel, SAP výhodou
- analytické myšlení, organizační a komunikační dovednosti
- samostatnost, flexibilita

Nabízíme

- prostředí mezinárodní společnosti
- odborná vzdělávání, profesní růst
- dovolená navíc
- závodní stravování
- možnost si napracovat hodiny
- pracoviště cca 10 minut z Kobylis (Praha 8)

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 25 - 40 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: cca 10 minut z Kobylis (Praha 8)