Nabídka práce > Práce pro každého. OD ÚNORA ZMĚNA SMĚN, od 145Kč

Práce pro každého. OD ÚNORA ZMĚNA SMĚN, od 145Kč

Náplň práce

Hledáte práci, kde Vás po sezóně nepropustí? Hledáte společnost, kde Vás budou brát jako subjekt a nikoliv pouze jako objekt? Přidejte se tak k týmu, kde SLOVO KAŽDÉHO MÁ VÝZNAM A SVOJÍ VÁHU !!!

Hledáme kandidáty na přípravu jídel na palubu letadel .... do společnosti, která je velkým hráčem v leteckém průmyslu.

Náplň práce:
- příprava potravin na palubu letadel (konkrétně připravovat bagety a obložené talíře, které jsou podávány v letadlech jako občerstvení)
- krájení, porcování jídel
- úklid pracovní plochy
- různorodá činnost každý den
- skenování produktů

Požadavky

- schopnost pracovat v týmu
- trestní bezúhonnost podmínkou
- flexibilita, zodpovědnost
- zkušenosti s výrobními procesy výhodou
- vlastní dopravu do zaměstnání

Nabízíme

- nástup možný IHNED či DOHODOU
- místo výkonu práce: Bor u Tachova
- fixní mzda 145 Kč/hod. (+ příplatky za noční směny, příplatky za přesčasy a víkendové směny)
- 3směnný provoz (R/O/N)
- práci na plný úvazek
- provoz pondělí až neděle
- dovolená 4 týdny
- zázemí významné společnosti

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Bor u Tachova