Nabídka práce > Finanční účetní s AJ - OBJ835

Finanční účetní s AJ - OBJ835

Náplň práce

-         účtování účetních dokladů
-         zpracování přidělených oblastí podvojného účetnictví
-         podíl na zpracovávání uzávěrek a ročních závěrek
-         zpracovávání daňové problematiky ve spolupráci s daňovými poradci
-         příprava podkladů pro audit
-         komunikace s příslušnými úřady
-         reporting vedení společnosti

Požadavky

-         SŠ ekonomického směru
-         praxi na pozici finanční účetní v mezinárodní společnosti
-         velmi dobrou znalost českých účetních standardů a daňových zákonů
-         aktivní znalost AJ
-         schopnost zvládnout více úkolů najednou, ideální kandidát by měl být schopný/ochotný učit se nové systémy, rozvíjet se a přebírat zodpovědnost - ideální kandidát by měl být samostatný, velmi pečlivý a pozitivně naladěný
-         znalost práce s PC (MS Office), znalost SAP nutností
-         Proaktivní přístup, vstřícnost, pečlivost a spolehlivost

Nabízíme

-         perspektivní práce s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu
-         jazykové a odborné kurzy
-         25 dní dovolené a 5 dní osobního volna
-         příspěvek na dopravu
-         flexibilní pracovní dobu v moderním pracovním prostředí
-         zaměstnanecké benefity (stravenky, kantýna a automaty na pracovišti,…)
-         po zkušební době další benefity
-         lokalita: oblast Louny

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk
  • Plat: 30 - 40 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Louny