Nabídka práce > PRÁCE S HRAČKAMI? PROČ NE! HPP, 2směn.provoz

PRÁCE S HRAČKAMI? PROČ NE! HPP, 2směn.provoz

Náplň práce

Hledáte jednoduchou práci, která si svých zaměstnanců váží? Nechcete pracovat v noci? Chcete vidět po své směně nějaký výsledek? Pojďte nastoupit do společnosti rodinného charakteru, kde budete kompletovat hračky.

Náplň práce:
- montáž plastových dílů
- práce ve stoje
- manipulace s produkty
- úklid na pracovišti

Požadavky

- manuální zručnost
- spolehlivost, samostatnost
- zodpovědnost, ochota se učit novým věcem

Nabízíme

- nástup IHNED či DOHODOU
- práce na HPP
- místo výkonu práce: Plzeň – Křimice
- zajímavé finanční ohodnocení až 138 Kč/hod. (fixní mzda 101Kč +variabilní složka po zaučení 22Kč + výkonnostní bonus15 ) + zákonné příplatky
- dvousměnný provoz R/O
- výborná dopravní dostupnost – MHD
- práce ve stabilní mezinárodní společnosti RODINNÉHO CHARAKTERU
- 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 60Kč
- práce v čistém prostředí

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek