Nabídka práce > Asistent/ka výroby– OBJ1438

Asistent/ka výroby– OBJ1438

Náplň práce

- aktivní spolupráce a organizační podpora nadřízeného
- zpracovávání podkladů z jednání
- příprava podkladů na jednání
- koordinace projektů
- zajištění komunikace napříč společností
- vedení a udržování reportingu

Požadavky

- SŠ/ VŠ vzdělání (ideálně technického, příp. ekonomického směru)
- AJ na komunikační úrovni
- pokročilá znalost MS Excel
- zkušenost na obdobné pozici ideálně ve výrobní firmě
- výborné organizační zkušenosti
- 100 % samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

- možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
- systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů
- využití angličtiny na denní bázi
- příspěvek na penzijní připojištění, nebo na životní pojištění
- příspěvek na úrazové připojištění
- týden dovolené navíc
- flexibilní pracovní dobu a kompenzované přesčasy
- dotované stravování v areálu společnosti
- příjemnou dojezdovou vzdálenost z Prahy (cca 20 minut autobusem z Kobylis)
- lokalita Praha-východ

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Management, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha - východ