Nabídka práce > Strojní zámečník – OBJ1721

Strojní zámečník – OBJ1721

Náplň práce

- sestavování konstrukcí podle technické dokumentace
- rýsování a příprava materiálu, rozměřování
- opracování hran, pilování, ohýbání, vrtání a nýtování

Požadavky

- SOU nejlépe technického směru
- Základní orientace v technické dokumentaci
- zkušenost s prací ve výrobě výhodou
- manuální zručnost a pečlivost

Nabízíme

- možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na úrazové připojištění
- pracovní doba 37,5 hodiny týdně a 5 týdnů dovolené
- dotované stravování v areálu společnosti
- slevy v zaměstnaneckém elektronickém obchodu
- možnost ubytování v okolí společnosti
- pracoviště: Praha – východ (příjemná dojezdová vzdálenost z Prahy cca 20 minut autobusem z Kobylis)

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Strojírenství, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha - východ