Nabídka práce > Technik měřícího zařízení- OBJ1358

Technik měřícího zařízení- OBJ1358

Náplň práce

- kontrola dílů či sestav
- vystavování a uzavírání neshod
- podílení se na nápravných opatřeních v případě neshod
- zodpovědnost za svěřené zařízení
- práce podle příslušných norem platných v leteckém průmyslu

Požadavky

- SŠ strojní
- základní schopnost práce v CAD softwarech (Catia či Polyworks výhodou)
- dobrou prostorovou představivost
- min. základní úroveň AJ

Nabízíme

- zajímavou, nestereotypní samostatnou a zodpovědnou náplň práce
- možnost stát se opravdovým odborníkem v oboru
- velmi důkladné zaškolení na pozici
- práci ve stabilní zavedené české společnosti
- systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů
- příspěvek na penzijní připojištění
- týden dovolené navíc
- pracovní týden 37,5 hodiny týdně
- kompenzované přesčasy
- firemní školka
- dotované stravování v areálu společnosti
- příjemnou dojezdovou vzdálenost z Prahy (cca 20 minut autobusem z Kobylis)

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek