Nabídka práce > Process change and improvement specialist- OBJ1479

Process change and improvement specialist- OBJ1479

Náplň práce

- využití znalostí v oblasti týkajících se procesu výroby
- hledání dalších možnosti zlepšení procesu výroby
- podpora, definování a organizace projektů zlepšování, jejich cílů a harmonogramu
- výpočet úspor
- analyzování pracovních cyklů
- optimalizace výroby a toků materiálů
- implementace procesní iniciativy k posílení mezioborové integrace
- aplikace metodiky zlepšování obchodních procesů
- zavádění nových postupů a procesů
- určování klíčových vstupních procesů
- nalézání příležitostí ke zlepšování výroby a navrhování nových řešení

Požadavky

- VŠ s titulem inženýr (nejlépe průmyslový inženýr)
- mateřský jazyk český a vysoká úroveň znalosti jazyka anglického
- velmi dobrá schopnost řešit a vést lidi v různých prioritních situacích a stresu
- dovednosti pro řízení projektů
- schopnost identifikovat a řešit problémy
- schopnost zaměřit se na cíle, plnou implementaci a výsledky
- schopnost měnit zajeté postupy a rozhodnost ke změně existujících návrhů
- schopnost řešit problémy bez emocí a konstruktivně
- znalost Lean / Kaizen výhodou
- všeobecný přehled v IT

Nabízíme

- možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
- velice dobré finanční ohodnocení
- systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na úrazové připojištění
- týden dovolené navíc
- flexibilní pracovní dobu a kompenzované přesčasy
- dotované stravování v areálu společnosti
- příjemnou dojezdovou vzdálenost z Prahy (cca 20 minut autobusem z Kobylis).

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Logistika a doprava, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek