Nabídka práce > Operativní nákupčí- OBJ382

Operativní nákupčí- OBJ382

Náplň práce

- operativní nákup jednotlivých dílů
- komunikace se stávajícími dodavateli, objednávání zboží a řešení detailů dodávek
- hodnocení stávajících dodavatelů
- příprava pravidelného reportingu a průběžných analýz
- úzká spolupráce s výrobou a napříč celou společností

Požadavky

- SŠ s maturitou (technické zaměření výhodou)
- znalost AJ na komunikativní úrovni
- dobrá znalost MS Office
- komunikativní, systematicky, samostatný typ člověka s dobrými vyjednávacími schopnostmi
- praxe v oblasti nákupu min. 2 roky (oblast nákupu dílů výhodou)
- výhodou zkušenost s ERP systémem

Nabízíme

- možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
- systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů
- příspěvek na penzijní připojištění
- pracovní doba 37,5 hodiny týdně a 5 týdnů dovolené
- dotované stravování v areálu společnosti
- možnost ubytování v okolí společnosti
- firemní školku
- příjemnou dojezdovou vzdálenost z Prahy (20 minut od metra Kobylisy)

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Logistika a doprava, Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek