Nabídka práce > Metrolog - OBJ1361

Metrolog - OBJ1361

Náplň práce

- příjem, kontrola, evidence a údržba měřidel
- zpracování měřicích a kalibračních postupů
- vystavování kalibračních listů a měrových protokolů
- značení měřidel kalibračními štítky a kontrola evidenčních znaků
- nastavování, seřizování a kalibrace laboratorních a diagnostických přístrojů a měřidel
- spolupráce při provádění auditů (externích, interních)
- interní poradenství pro kolegy v oblasti měření

Požadavky

- min. SŠ vzdělání elektrotechnického směru
- vyhl. 50 min. §5
- angličtinu na úrovni schopnosti čtení dokumentace
- samostatnost, pečlivost
- povědomí o metrologii a zájem o tuto oblast

Nabízíme

- zajímavou a zodpovědnou náplň práce
- možnost stát se opravdovým odborníkem v oboru
- velmi důkladné zaškolení na pozici, možnost zvyšování kvalifikace
- práci ve stabilní zavedené české společnosti
- systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů
- příspěvek na penzijní připojištění
- týden dovolené navíc
- pracovní týden 37,5 hodiny týdně
- kompenzované přesčasy
- firemní školka
- dotované stravování v areálu společnosti
- příjemnou dojezdovou vzdálenost z Prahy (cca 20 minut autobusem z Kobylis)

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek