Nabídka práce > Vývojář procesů

Vývojář procesů

Náplň práce

- Technický návrh a zajištění výroby nových zařízení, popřípadě úprava stávajících
- Vytvoření technické specifikace včetně návrhu technického řešení a odhadu nákladů
- Spolupráce s dodavateli na technickém řešení, včetně finální přejímky zařízení
- Zodpovědnost za technický stav, dodržení rozpočtu a časového harmonogramu dodávky
- Technická podpora sériové výroby
- Návrh a realizace technických zlepšení
- Sledování nových technických trendů, účast na školeních, seminářích a veletrzích

Požadavky

- VŠ nebo SŠ vzdělání technického zaměření
- Znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
- Znalost výrobních montážních procesů
- Orientaci ve výkresové dokumentaci
- Znalost systémů zajištění kvality výhodou
- Praxe v oboru podmínkou
- Schopnost práce v týmu
- Schopnost kreativního a analytického myšlení
- Flexibilitu, samostatnost, odpovědnost
- Ochota cestovat

Nabízíme

- práci v prostředí mezinárodní, dynamicky se rozvíjející společnosti
- perspektivu dalšího osobního rozvoje
- odpovídající finanční ohodnocení
- zaměstnanecké výhody

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ/NJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek