Nabídka práce > SALES MANAGER JUNIOR

SALES MANAGER JUNIOR

Náplň práce

- podpora Sales Managera při komplexním zajištění prodejních aktivit pro zákazníka
- zpracování kapacitních požadavků zákazníků a cenových nabídek
- příprava podkladů pro jednání se zákazníky
- zpracování objednávek a faktur
- správa prodejního menu v interním systému (zadávání dílů, zákazníků, cen apod.)
- interní administrativní podpora pro jiné projekty

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- anglický jazyk na pokročilé úrovni, německý jazyk výhodou
- uživatelská znalost práce na PC, pokročilá znalost MS Excel
- zkušenost s obchodním vyjednáváním vítána
- asertivita, komunikační a prezentační dovednosti
- řidičský průkaz sk. B
- pečlivost, důslednost, samostatnost, flexibilita

Nabízíme

- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí
- atraktivní finanční podmínky
- osobní a profesní růst, odborné vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na ŽP, měsíční bonusy a další zajímavé benefity

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tachov