Nabídka práce > PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR (automatizace) - OBJ1969

PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR (automatizace) - OBJ1969

Náplň práce

- optimalizace výroby
- návrh a zpracování technologií výroby, úprava SW a HW dle potřeb
- kooperace s ext. firmami na vývoji a úpravách zařízení
- práce s výrobní dokumentací (elektro částí)
- zajišťování odladění, zprovoznění, optimalizaci výrobní technologie
- řešení technologických záležitostí
- podílení se na změnách spojených s technologií výroby

Požadavky

- VŠ - technického směru
- znalost SAP výhodou
- praxe na podobné pozici (automotive výhodou)
- znalost AJ + znalost NJ výhodou
- znalosti automatizačních systémů (PLC výhodou)
- znalost elektro - vyhláška 50
- dobré komunikační schopnosti, flexibilita, samostatnost

Nabízíme

- zázemí nadnárodní společnosti
- motivující mzdové ohodnocení
- široký výběr zaměstnaneckých benefitů
- pracoviště okr. Nový Jičín

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: AJ pokročilý, NJ výhodou
  • Plat: 30000 - 40000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, vzdělávací kurzy, školení, stravování, 13. plat
  • Místo pracoviště: okr. Nový Jičín