Nabídka práce > Mistr frézarny

Mistr frézarny

Náplň práce

- řízení výroby na pracovišti, rozdělování a kontrola práce
- dodržování termínů, minimalizování nákladů a zvyšování kvality výroby
- plánovat obsazení strojů
- spolupráce při nákupu vybavení pro výrobu, hledání, zavádění a využívání nových metod a možností
- spoluvytváření a dodržování postupů, návodů a směrnic pro výrobu a související činnosti
- vytváření posudků k nabídkám nových nástrojů a změn
- kontrolovat a dbát na dodržování nakládání s odpady na pracovišti
- dbát na dodržování zásad bezpečnosti a ochrany zdraví a požární ochrany na pracovišti

Požadavky

- ÚSO/SŠ technické směru
- min 5 let praxe v oboru CNC frézování
- znalost výrobních technologií, znalost obrábění
- znalost stavby nástrojů a řezných podmínek
- zkušenosti s vedením lidí
- německý nebo anglický jazyk výhodou
- uživatelská znalost práce na PC, MS Office
- 2 směnný provoz

Nabízíme

- osobní rozvoj a růst
- zajímavá odborná práce v perspektivní moderní firmě
- 5 týdnů dovolené
- placené jazykové a odborné vzdělávání
- příspěvek na dojíždění
- další nadstandardní benefity

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň jih