Nabídka práce > MZDOVÁ ÚČETNÍ - PERSONALISTA (OBJ557)

MZDOVÁ ÚČETNÍ - PERSONALISTA (OBJ557)

Náplň práce

• vedení personální agendy zaměstnanců
• zodpovědnost za personální a mzdový systém
• účtování mezd
• zodpovědnost za řízení a rozvoj lidských zdrojů v rámci společnosti
• komunikace se zdravotními pojišťovnami, ČSSZ, ÚP
• výpočet ročního zúčtování daně zaměstnanců
• zpracování pracovních neschopností a úrazů
• správa dat v informačním systému
• tvorba analýz
• poskytování legislativního poradenství
• realizace výběrových řízení

Požadavky

• VŠ/SŠ vzdělání ekonomického
• znalost personalistiky a mzdového účetnictví
• praxe na obdobné pozici
• znalost zákonů v personální a mzdové oblasti
• znalost práce v Excelu - nutností
• znalost NJ/AJ výhodou

Nabízíme

• zajímavou práci v prosperující společnosti
• moderní a čisté pracovní prostředí
• velmi zajímavé mzdové ohodnocení + roční bonus na dovolenou a Vánoce
• pravidelné roční zhodnocení mzdy
• 5 týdnů dovolené
• dotované závodní stravování
• podpora ve vzdělávání, možnost absolvování odborných školení
• jazykové kurzy
• příspěvek na dopravu
• vlastní autobusová doprava do zaměstnání
• lokalita Stříbro

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance,
  • Plat: 20.000 - 30.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: STŘÍBRO, TACHOV