Nabídka práce > Personální konzultant s UKRAJINŠTINOU

Personální konzultant s UKRAJINŠTINOU

Náplň práce

* nábory zahraničních zaměstnanců
* provádění personálního servisu pro zaměstnance
* zajišťování vzdělávání a adaptaci zaměstnanců
* koordinace projektu „Režim Ukrajina“

Požadavky

* SŠ/VŠ
* znalost českého jazyka
* Ukrajinský jazyk – aktivní znalost
* zkušenosti s personální agendou - výhodou
* znalost pracovněprávní problematiky - výhodou
* absolvování zahraničních pracovních cest
* uživatelskou znalost práce na PC
* svědomitý přístup k práci a komunikativnost

Nabízíme

* nástup možný IHNED či DOHODOU
* místo výkonu práce: DÝŠINA
* zajímavé finanční ohodnocení
* stravenky 65 Kč (možnost využití stravování v jídelně)
* 5 týdnů dovolené
* osobní přístup, stabilní zaměstnání
* 1 směnný provoz
* výborná dostupnost do místa pracoviště (vlak)
* práci vhodnou i pro ABSOLVENTY
* možnost KARIÉRNÍHO RŮSTU
* PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU až 2550 Kč/měsíčně
* od ledna 2018 možnost zajištění i UBYTOVÁNÍ
* práci na hlavní pracovní poměr – do KMENOVÉHO STAVU

Další informace

Hledáte práci, která Vám nabídne něco nového? Láká Vás využití ukrajinštiny a češtiny na denní bázi? Máte organizační schopnosti? Pak začněte pracovat na pozici PERSONÁLNÍHO KONZULTANTA PRO ZAHRANIČNÍ PRACOVNÍKY.

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Administrativa, Personalistika a HR,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy