Nabídka práce > Hledáte zajímavou práci? Tak jste ji právě našli!

Hledáte zajímavou práci? Tak jste ji právě našli!

Náplň práce

Hledáte zajímavou práci, kde uplatníte komunikační um a sledujete tok zakázek? Chcete během práce rozvíjet své jazykové dovednosti v anglickém jazyce? Máte analytické myšlení?
Pak čtěte dál…

Náplň práce:
- komunikace s plánovači a zákaznickým servisem v ČR a zahraničí
- včasné zpracování zakázek a jejich plánování
- sledování toku zakázky výrobou
- komunikace s vedoucím směny a dalšími pracovníky provozu

Požadavky

- práce s PC na pokročilé úrovni
- anglický jazyk na pokročilé úrovni
- zkušenosti s plánováním a přípravou zakázek
- chuť pracovat s čísly a daty
- analytické myšlení

Nabízíme

- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: Štěnovice
- práci na hlavní pracovní poměr do KMENOVÉHO STAVU
- zajímavé finanční ohodnocení
- 4 směnný provoz (v nízké sezóně (leden - srpen) střídáme ranní-odpolední-noční, ve vysoké sezóně (září-prosinec) střídáme po šesti denním cyklu noční-odpolední-ranní a mezi cykly jsou vždy 2 dny volna)
- osobní i profesní růst, odměny, příplatky za noční směny
- dotované stravování v objektu
- čisté pracovní prostředí
- 5 týdnů dovolené

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: štěnovice