Nabídka práce > Brusič OBJ1669

Brusič OBJ1669

Náplň práce

- broušení náhradních dílů - tvarů, matric a razníků atp.
- podílí se na návrhu a zhotovení pomocných přípravků
- broušení na plocho, na kulato (brusky BPH, BRH a BUAJ)
- provádí nárazové opravy
- starost o svěřené nářadí

Požadavky

- SOU obor obráběč kovů, brusič
- zodpovědnost, spolehlivost, manuální zručnost
- praxe v oboru výhodou, možnost zaškolení
- znalost výkresové a výrobní dokumentace
- znalost práce na základních obráběcích strojích a zařízeních
- ochota dále se vzdělávat

Nabízíme

- stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
- motivující mzda s benefity (příspěvek na dopravu a stravu, dovolená navíc atd.)
- odborný a profesní růst
- lokalita: Uherské Hradiště

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 20000-35000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Vhodné i pro absolventy
  • Místo pracoviště: Okres Uherské Hradiště