Nabídka práce > MARKETING MANAGER (OBJ1680)

MARKETING MANAGER (OBJ1680)

Náplň práce

• organizace firemních školení a firemních akcí
• příprava a vedení prezentací, veletrhů a ochutnávek našich produktů
• pomoc při marketingových a obchodních aktivitách v terénu
• vlastní slohová stylizace a tvorba PR článků, tvorba produktových textů
• kreativní vymýšlení marketingových aktivit firmy
• aktivní práce s novými médii - web, sociální sítě atd.

Požadavky

• samostatnost a kreativitu
• ŘP skupiny B
• schopnost samostatného přednesu a prezentace
• bydliště v okolí Hodonín či Břeclav
• ochota pracovat nárazově také o víkendech
• dobrou znalost německého jazyka (příp. anglického jazyka)

Nabízíme

• atraktivní práce v marketingu
• zázemí stabilní společnosti
• zajímavé platové ohodnocení
• benefity (např. 13. plat)
• lokalita: okres Hodonín

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Management, Marketing, média a reklama, Obchod a prodej,
  • Plat: 25.000 - 40.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Hodonín