Nabídka práce > Servisní technik průmyslových mycích zařízení - OBJ1897

Servisní technik průmyslových mycích zařízení - OBJ1897

Náplň práce

• elektroinstalace mycích strojů
• zprovoznění strojů vč. testování
• uvést zařízení do provozu, zaškolit s obsluhou a předat do užití zákazníkovi
• komunikace se zákazníky vč. technické podpory s tím spojené
• servisní služby v zahraničí (především německy mluvících zemích)
• školení zákazníků

Požadavky

• ÚSO/SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru či podobnou kvalifikaci
• pracovní zkušenosti s klienty v mezinárodním prostředí (není podmínkou)
• aktivní přístup a samostatnost
• flexibilitu
• účast na pracovních cestách i do zahraničí
• nutná komunikativní znalost angličtiny
• znalost německého jazyka výhodou
• osvědčení dle vyhlášky 50/1978, § 6 nebo vyšší výhodou
• ŘP B, aktivní řidič

Nabízíme

• dlouhodobou pozici ve velmi úspěšné mezinárodní společnosti
• práci v přátelském kolektivu
• odborná školení
• mobil, notebook, firemní oblečení a obuv
• práci na HPP
• provize z prodeje
• pracoviště Holešov

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: anglický jazyk, německý jazyk
  • Plat: 35.000,-Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Holešov