Nabídka práce > Regionální obchodní manažer – MORAVA (obj488)

Regionální obchodní manažer – MORAVA (obj488)

Náplň práce

• péče o stávající klienty společnosti, akvizice nových zákazníků
• prodej produktů a technického řešení týkající se dodávky stlačeného vzduchu
• vedení obchodních jednání
• poskytování technické podpory zákazníkům
• komunikace s klienty (prodejci kompresorů ve strojírenské společnosti)
• reporting, spolupráce s kolegy

Požadavky

• technické vzdělání - Elektrotechnika
• znalost AJ na komunikativní úrovni – podklady v AJ
• zkušenosti s obchodem v technickém směru podmínkou
• prezentační schopnosti, komunikativnost
• ochotu učit se a pracovat na osobním rozvoji
• řidičský průkaz skupiny B – ochota cestovat

Nabízíme

• zázemí silné a stále rozvíjející se společnosti
• zaškolení zkušeným pracovníkem
• máme technicky kvalitní a vysoce konkurence schopné produkty
• moderní nástroje pro podporu prodeje
• možnost školení v zahraničí
• možnost kariérního růstu
• atraktivní finanční ohodnocení – základ + bonus
• služební vůz i k soukromým účelům
• firemní benefity
• možnost práce formou home-office
• lokalita – Břeclav, Brno, Olomouc, Ostrava

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Obchod a prodej, Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 20.000 - 40.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Olomouc, Břeclav, Brno, Ostrava