Nabídka práce > Projektový inženýr – OBJ704

Projektový inženýr – OBJ704

Náplň práce

- zajištění optimální spolupráce projektového týmu v průběhu realizace nových výrobků do sériové výroby
- koordinace a začlenění nových výrobků a technologií z ostatních závodů
- vedení kompletní projektové dokumentace k výrobkům ve fázi projektu nebo transferu
- podílení se na zlepšovatelských projektech
- rozbor vzniklých problémů a návrh jejich řešení

Požadavky

- min. SOU
- pracovní zkušenost alespoň 2 roky na obdobné pozici v automotive
- aktivní znalost AJ
- schopnost předávat informace, zkušenosti a znalosti

Nabízíme

- perspektivní práce s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu
- jazykové a odborné kurzy
- 25 dní dovolené
- příspěvek na dopravu
- jednosměnný provoz
- zaměstnanecké benefity (stravenky, kantýna a automaty na pracovišti,…)
- po zkušební době další benefity
- lokalita: oblast Louny

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Management, Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: 35 000 - 50 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Louny