Nabídka práce > Natěrač OBJ1290

Natěrač OBJ1290

Náplň práce

- aplikace nátěrových hmot
- plošné tmelení povrchů, tmelení spár
- příprava povrchů na aplikaci nátěrových hmot, odmašťování povrchů

Požadavky

- praxe v oboru výhodou, možnost zaučení
- vzdělání – min. SOU (popř. rekvalifikační kurz)
- manuální zručnost, spolehlivost
- třísměnný provoz

Nabízíme

- stabilní zaměstnání ve významné strojírenské společnosti
- příspěvek na stravné, stravování přímo v areálu
- dovolená navíc, příspěvek na jízdné, možnost ubytování
- základní mzda dle schopností + prémie dle výkonu (0 – 40% navýšení oproti základní mzdě)
- zvýhodněný mobilní tarif pro pracovníky a jejich rodinu
- možnost profesního růst
- pravidelná školení, možnost rozšíření kvalifikace v rámci společnosti
- další benefity
- lokalita: okres Olomouc

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 15000-25000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Vhodné i pro absolventy