Nabídka práce > Personální konzultant – nejen pro absolventy – OBJ1178

Personální konzultant – nejen pro absolventy – OBJ1178

Náplň práce

- tvoření a vkládání inzerátů na pracovní portály
- zpracování došlých životopisů
- vyhledávání a kontaktování klientů (firem) s nabídkou personálních služeb
- komunikace s klienty (specifikace nabízených pracovních pozic)
- aktivní hledání a oslovování kandidátů z databází
- vedení telefonních konzultací s uchazeči, rozbory CV
- plnění denních norem a měsíčních cílů své práce (zprostředkované nástupy)
- administrativní práce (reporty, maily,..)

Požadavky

- komunikativnost, nadšení a pozitivní přístup
- dobrá znalost práce na PC
- znalost jazyka výhodou
- obchodního ducha
- flexibilita a chuť pracovat

Nabízíme

- práce v přátelském kolektivu v moderní kanceláři na Praze 5
- 3 dny v týdnu práce v kanceláře, 2 dny Home Office
- hodnocení provozním systémem
- možnost kariérního postupu
- samostatnou a různorodou práci
- zaškolení
- místo výkonu práce Praha 5

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Personalistika a HR,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Praha 5